Bakıda hərbi orkestrlərin müşayiəti ilə Zəfər yürüşü başlayıb - FOTO
Bakıda hərbi orkestrlərin müşayiəti ilə Zəfər yürüşü başlayıb - FOTOBakıda 8 Noyabr - Zəfər Günü münasibətilə hərbi orkestrlərin müşayiəti ilə Zəfər yürüşü başlayıb.
"Report" xəbər verir ki, yürüş Şəhidlər xiyabanından başlayaraq Alov Qüllələri kompleksi, İçərişəhər metrostansiyası, İstiqlaliyyət küçəsi, Azneft dairəsi, Bəhram Gurun abidəsinə qədər davam edəcək.
Yürüşdən əvvəl şəhidlərin xatirəsi 1 dəqiqəlik sükutla yad edilib.
Qeyd edək ki, Zəfər yürüşü daha iki marşrut üzrə keçirilir.
Bunlar aşağıdakılardır:
- Hüseyn Cavid parkı - Hüseyn Cavid prospekti - Parlament prospekti - Şəhidlər Xiyabanı;
Bakıda hərbi orkestrlərin müşayiəti ilə Zəfər yürüşü başlayıb - FOTOBakıda hərbi orkestrlərin müşayiəti ilə Zəfər yürüşü başlayıb - FOTOBakıda hərbi orkestrlərin müşayiəti ilə Zəfər yürüşü başlayıb - FOTOBakıda hərbi orkestrlərin müşayiəti ilə Zəfər yürüşü başlayıb - FOTOBakıda hərbi orkestrlərin müşayiəti ilə Zəfər yürüşü başlayıb - FOTOBakıda hərbi orkestrlərin müşayiəti ilə Zəfər yürüşü başlayıb - FOTOBakıda hərbi orkestrlərin müşayiəti ilə Zəfər yürüşü başlayıb - FOTOBakıda hərbi orkestrlərin müşayiəti ilə Zəfər yürüşü başlayıb - FOTOBakıda hərbi orkestrlərin müşayiəti ilə Zəfər yürüşü başlayıb - FOTOBakıda hərbi orkestrlərin müşayiəti ilə Zəfər yürüşü başlayıb - FOTOBakıda hərbi orkestrlərin müşayiəti ilə Zəfər yürüşü başlayıb - FOTO