Ağalı kənd sakinləri Zəfər Gününü ilk dəfədir öz yurdlarında qeyd ediblər - FOTO
Ağalı kənd sakinləri Zəfər Gününü ilk dəfədir öz yurdlarında qeyd ediblər - FOTOZəngilan rayonunun Ağalı kənd sakinləri 8 Noyabr - Zəfər Gününü ilk dəfədir öz yurdlarında qeyd ediblər.
Ağalı kənd sakinləri Zəfər Gününü ilk dəfədir öz yurdlarında qeyd ediblər - FOTOAğalı kənd sakinləri Zəfər Gününü ilk dəfədir öz yurdlarında qeyd ediblər - FOTOAğalı kənd sakinləri Zəfər Gününü ilk dəfədir öz yurdlarında qeyd ediblər - FOTOAğalı kənd sakinləri Zəfər Gününü ilk dəfədir öz yurdlarında qeyd ediblər - FOTOAğalı kənd sakinləri Zəfər Gününü ilk dəfədir öz yurdlarında qeyd ediblər - FOTOAğalı kənd sakinləri Zəfər Gününü ilk dəfədir öz yurdlarında qeyd ediblər - FOTOAğalı kənd sakinləri Zəfər Gününü ilk dəfədir öz yurdlarında qeyd ediblər - FOTOAğalı kənd sakinləri Zəfər Gününü ilk dəfədir öz yurdlarında qeyd ediblər - FOTOAğalı kənd sakinləri Zəfər Gününü ilk dəfədir öz yurdlarında qeyd ediblər - FOTO