"Müzəffər ordunun qalib igidləri" kitabı təqdim olundu - FOTO
"Müzəffər ordunun qalib igidləri" kitabı təqdim olundu - FOTO"Jurnalistlər Ekstremal Şəraitdə" İctimai Birliyi (sədr Firuzə Əsədullayeva) Azərbaycan Respublikasının Qeyri-Hökumət Təşkilatlarına Dövlət Dəstəyi Agentliyinin maliyyə dəstəyi ilə "Müzəffər ordunun qalib igidləri" adlı kitabın yazılması layihəsini başa çatdırıb.
"Müzəffər ordunun qalib igidləri" kitabı təqdim olundu - FOTO"Müzəffər ordunun qalib igidləri" kitabı təqdim olundu - FOTO"Müzəffər ordunun qalib igidləri" kitabı təqdim olundu - FOTO"Müzəffər ordunun qalib igidləri" kitabı təqdim olundu - FOTO"Müzəffər ordunun qalib igidləri" kitabı təqdim olundu - FOTO"Müzəffər ordunun qalib igidləri" kitabı təqdim olundu - FOTO"Müzəffər ordunun qalib igidləri" kitabı təqdim olundu - FOTO"Müzəffər ordunun qalib igidləri" kitabı təqdim olundu - FOTO