İlham Əliyev "Şəki-Oğuz" Aqroparkında yaradılan şəraitlə tanış olub - YENİLƏNİB + FOTO
İlham Əliyev "Şəki-Oğuz" Aqroparkında yaradılan şəraitlə tanış olub - YENİLƏNİB + FOTOAzərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyev dekabrın 2-də Oğuz rayonunda "Aqroinkişaf 2017" Məhdud Məsuliyyətli Cəmiyyətinin (MMC) "Şəki-Oğuz" Aqroparkında yaradılan şəraitlə tanış olub.
İlham Əliyev "Şəki-Oğuz" Aqroparkında yaradılan şəraitlə tanış olub - YENİLƏNİB + FOTOİlham Əliyev "Şəki-Oğuz" Aqroparkında yaradılan şəraitlə tanış olub - YENİLƏNİB + FOTOİlham Əliyev "Şəki-Oğuz" Aqroparkında yaradılan şəraitlə tanış olub - YENİLƏNİB + FOTOİlham Əliyev "Şəki-Oğuz" Aqroparkında yaradılan şəraitlə tanış olub - YENİLƏNİB + FOTOİlham Əliyev "Şəki-Oğuz" Aqroparkında yaradılan şəraitlə tanış olub - YENİLƏNİB + FOTOİlham Əliyev "Şəki-Oğuz" Aqroparkında yaradılan şəraitlə tanış olub - YENİLƏNİB + FOTOİlham Əliyev "Şəki-Oğuz" Aqroparkında yaradılan şəraitlə tanış olub - YENİLƏNİB + FOTOİlham Əliyev "Şəki-Oğuz" Aqroparkında yaradılan şəraitlə tanış olub - YENİLƏNİB + FOTOİlham Əliyev "Şəki-Oğuz" Aqroparkında yaradılan şəraitlə tanış olub - YENİLƏNİB + FOTOİlham Əliyev "Şəki-Oğuz" Aqroparkında yaradılan şəraitlə tanış olub - YENİLƏNİB + FOTOİlham Əliyev "Şəki-Oğuz" Aqroparkında yaradılan şəraitlə tanış olub - YENİLƏNİB + FOTOİlham Əliyev "Şəki-Oğuz" Aqroparkında yaradılan şəraitlə tanış olub - YENİLƏNİB + FOTOİlham Əliyev "Şəki-Oğuz" Aqroparkında yaradılan şəraitlə tanış olub - YENİLƏNİB + FOTO