Zakir Həsənov İranla sərhəddəki təlimləri izlədi - FOTO/VİDEO
Zakir Həsənov İranla sərhəddəki təlimləri izlədi - FOTO/VİDEOAzərbaycan Prezidenti, Silahlı Qüvvələrin Ali Baş Komandanı cənab İlham Əliyevin tapşırığına əsasən müdafiə naziri general-polkovnik Zakir Həsənov və nazirliyin digər rəhbər heyəti respublikamızın cənub rayonlarında yerləşən hərbi hissə və birləşmələrin döyüş hazırlığını yoxlayıb.
Zakir Həsənov İranla sərhəddəki təlimləri izlədi - FOTO/VİDEOZakir Həsənov İranla sərhəddəki təlimləri izlədi - FOTO/VİDEOZakir Həsənov İranla sərhəddəki təlimləri izlədi - FOTO/VİDEOZakir Həsənov İranla sərhəddəki təlimləri izlədi - FOTO/VİDEOZakir Həsənov İranla sərhəddəki təlimləri izlədi - FOTO/VİDEOZakir Həsənov İranla sərhəddəki təlimləri izlədi - FOTO/VİDEOZakir Həsənov İranla sərhəddəki təlimləri izlədi - FOTO/VİDEOZakir Həsənov İranla sərhəddəki təlimləri izlədi - FOTO/VİDEOZakir Həsənov İranla sərhəddəki təlimləri izlədi - FOTO/VİDEOZakir Həsənov İranla sərhəddəki təlimləri izlədi - FOTO/VİDEOZakir Həsənov İranla sərhəddəki təlimləri izlədi - FOTO/VİDEOZakir Həsənov İranla sərhəddəki təlimləri izlədi - FOTO/VİDEOZakir Həsənov İranla sərhəddəki təlimləri izlədi - FOTO/VİDEOZakir Həsənov İranla sərhəddəki təlimləri izlədi - FOTO/VİDEOZakir Həsənov İranla sərhəddəki təlimləri izlədi - FOTO/VİDEOZakir Həsənov İranla sərhəddəki təlimləri izlədi - FOTO/VİDEOZakir Həsənov İranla sərhəddəki təlimləri izlədi - FOTO/VİDEOZakir Həsənov İranla sərhəddəki təlimləri izlədi - FOTO/VİDEOZakir Həsənov İranla sərhəddəki təlimləri izlədi - FOTO/VİDEO