Binəqədidə baş verən yanğınla bağlı RƏSMİ AÇIQLAMA - YENİLƏNİB + FOTO/VİDEO
Binəqədidə baş verən yanğınla bağlı RƏSMİ AÇIQLAMA - YENİLƏNİB + FOTO/VİDEOBakının Binəqədi rayonunda, DSX yolu adlanan ərazidə baş verən yanğınla bağlı açıqlama verilib.
Bildirilib ki, Bakı şəhərinin Binəqədi rayonunda ümumi sahəsi 55 kvadratmetr olan birmərtəbəli 4 otaqlı evin 1 otağının yanar konstruksiyaları 12 kvadratmetr sahədə və dam örtüyü 15 kvadratmetr sahədə, bitişik ümumi sahəsi 45 kvadratmetr olan birmərtəbəli 2 otaqlı evin dam örtüyünün yanar konstruksiyaları 5 kvadratmetr sahədə yanıb. Hər iki evin qalan hissəsi yanğından mühafizə olunub.
17:20
Bakının Binəqədi rayonunda, DSX yolu adlanan ərazidə yanğın hadisəsi qeydə alınıb.
Oxu.Az-ın məlumatına görə, yanğın fərdi yaşayış evində baş verib. Hadisə yerinə FHN əməkdaşları cəlb olunub.
Yanğının səbəbi və dəymiş ziyanın həcmi hələ ki bəlli deyil.
Fövqəladə Hallar Nazirliyindən Oxu.Az-ın sorğusuna cavab olaraq bildirilib ki, fərdi yaşayış evində baş vermiş yanğın FHN-in yanğından mühafizə qüvvələrinin çevik müdaxiləsi sayəsində genişlənməsinə imkan verilmədən qısa müddətdə söndürülüb.
Binəqədidə baş verən yanğınla bağlı RƏSMİ AÇIQLAMA - YENİLƏNİB + FOTO/VİDEOBinəqədidə baş verən yanğınla bağlı RƏSMİ AÇIQLAMA - YENİLƏNİB + FOTO/VİDEOBinəqədidə baş verən yanğınla bağlı RƏSMİ AÇIQLAMA - YENİLƏNİB + FOTO/VİDEOBinəqədidə baş verən yanğınla bağlı RƏSMİ AÇIQLAMA - YENİLƏNİB + FOTO/VİDEO