Tələbə anasını başqa kişi ilə yazışanda tutdu: "Ürəyim, hardasan?.." - Ağdamda şok olay
Tələbə anasını başqa kişi ilə yazışanda tutdu: "Ürəyim, hardasan?.." - Ağdamda şok olayAğdam rayonunda 2000-ci il təvəllüdlü Elşən qısqanclıq zəminində anası Xatirəyə (adlar şərti verilib – red.) xəsarət yetirib.
BiG.AZ Teleqraf.com-a istinadla xəbər verir ki, Elşən yaşadıqları evin yataq otağında anası Xatirənin atası Musa ilə rəsmi nikahda yaşamasına baxmayaraq vatsapda başqa şəxslə mesajlaşdığını bilib.
Cinayət işi üzrə zərərçəkmiş qismində ifadə verən Xatirənin sözlərinə görə, xəstəxanada tibbi bacısı işləyib: "Elmirlə təxminən hadisədən bir il əvvəl tanış olmuşam. Elmirin idarə etdiyi mikroavtobusla xəstəxanaya işə gedib-gəlmişəm. İstifadəmdə olan mobil telefon nömrəsi Elmirdə olub. O, vatsapda mənə mesaj yazdı, məndən xoşu gəldiyini bildirdi. Mən də ondan xoşlandığımı bildirdim. Aramızda xoş münasibət yarandı. Bir-birimizə müxtəlif səpgidə sevgi mesajları yazdıq. Mobil telefonla danışıqlarımız da olub. Bu barədə oğlum Elşən mənə bildirsə də, başqa şəxslə heç bir münsibətimin olmadığına inandırdım".