Aktau şəhərində Azərbaycan - Qazaxıstan gənclərinin həmrəylik forumu keçirilib - FOTOLAR
Aktau şəhərində Azərbaycan - Qazaxıstan gənclərinin həmrəylik forumu keçirilib - FOTOLARQazaxıstanın Aktau şəhərində Azərbaycan - Qazaxıstan gənclərinin həmrəylik forumu keçirilib.
Aktau şəhərində Azərbaycan - Qazaxıstan gənclərinin həmrəylik forumu keçirilib - FOTOLARMilli Məclisin üzvü, deputat Vüqar İskəndərov çıxışında bildirib ki, Azərbaycanda uğurlu gənclər siyasəti həyata keçirilir:
Aktau şəhərində Azərbaycan - Qazaxıstan gənclərinin həmrəylik forumu keçirilib - FOTOLARTədbirdə çıxış edən Azərbaycan Mərkəzinin rəhbəri İlkin Orucov da öz növbəsində Azərbaycan və Qazaxıstan münasibətləri haqda danışıb. O bildirib ki, Azərbaycan gəncləri Qazaxıstanda aktiv şəkildə proseslərdə iştirak edir, hər iki ölkənin həqiqətlərinin dünyaya çatdırılmasına yardımçı olur.
Aktau şəhərində Azərbaycan - Qazaxıstan gənclərinin həmrəylik forumu keçirilib - FOTOLARDaha sonra çıxış edən Gəncliyin Sosial-İqtisadi İnkişafına Yardım İctimai Birliyinin sədri Əfsələddin Ağalarov forumun keçirilməsində dəstək olan Azərbaycan Gənclər Fondunda təşəkkür edib.
Aktau şəhərində Azərbaycan - Qazaxıstan gənclərinin həmrəylik forumu keçirilib - FOTOLARGənclər Fondunun şöbə müdiri Faiq Məmmədov çıxışında fondun fəaliyyəti və beynəlxalq layihələr verdiyi dəstək haqda danışıb.
Aktau şəhərində Azərbaycan - Qazaxıstan gənclərinin həmrəylik forumu keçirilib - FOTOLARQazaxıstan Respublikasının Mangistau vilayətinin Aktau şəhər Məsləhətinin üzvü Şəmsəddin Hüseynov, Yessenov Universitetinin prorektoru Əskər Seyidəliyev, Mətbuat Şurasının İdarə Heyətinin üzvü Hacıbəy Heydərli Qazaxıstan - Azərbaycan əlaqələrindən danışıblar.
Aktau şəhərində Azərbaycan - Qazaxıstan gənclərinin həmrəylik forumu keçirilib - FOTOLARForum daha sonra panel şəklində davam edir.
Aktau şəhərində Azərbaycan - Qazaxıstan gənclərinin həmrəylik forumu keçirilib - FOTOLARAktau şəhərində Azərbaycan - Qazaxıstan gənclərinin həmrəylik forumu keçirilib - FOTOLARAktau şəhərində Azərbaycan - Qazaxıstan gənclərinin həmrəylik forumu keçirilib - FOTOLARAktau şəhərində Azərbaycan - Qazaxıstan gənclərinin həmrəylik forumu keçirilib - FOTOLARAktau şəhərində Azərbaycan - Qazaxıstan gənclərinin həmrəylik forumu keçirilib - FOTOLARAktau şəhərində Azərbaycan - Qazaxıstan gənclərinin həmrəylik forumu keçirilib - FOTOLARAktau şəhərində Azərbaycan - Qazaxıstan gənclərinin həmrəylik forumu keçirilib - FOTOLARAktau şəhərində Azərbaycan - Qazaxıstan gənclərinin həmrəylik forumu keçirilib - FOTOLARAktau şəhərində Azərbaycan - Qazaxıstan gənclərinin həmrəylik forumu keçirilib - FOTOLARAktau şəhərində Azərbaycan - Qazaxıstan gənclərinin həmrəylik forumu keçirilib - FOTOLARAktau şəhərində Azərbaycan - Qazaxıstan gənclərinin həmrəylik forumu keçirilib - FOTOLARAktau şəhərində Azərbaycan - Qazaxıstan gənclərinin həmrəylik forumu keçirilib - FOTOLARAktau şəhərində Azərbaycan - Qazaxıstan gənclərinin həmrəylik forumu keçirilib - FOTOLARAktau şəhərində Azərbaycan - Qazaxıstan gənclərinin həmrəylik forumu keçirilib - FOTOLARAktau şəhərində Azərbaycan - Qazaxıstan gənclərinin həmrəylik forumu keçirilib - FOTOLAR