Prezident Tofiq Quliyevin abidəsinin açılışına qatıldı - FOTOLAR
Prezident Tofiq Quliyevin abidəsinin açılışına qatıldı - FOTOLARPrezident İlham Əliyev fevralın 8-də Bakıda görkəmli bəstəkar, Xalq artisti, Dövlət mükafatı laureatı Tofiq Quliyevin abidəsinin açılışında iştirak edib.
BiG.AZ xəbər verir ki, bu barədə Prezidentin Mətbuat xidməti məlumat yayıb.
Prezident Tofiq Quliyevin abidəsinin açılışına qatıldı - FOTOLARPrezident Tofiq Quliyevin abidəsinin açılışına qatıldı - FOTOLARPrezident Tofiq Quliyevin abidəsinin açılışına qatıldı - FOTOLARPrezident Tofiq Quliyevin abidəsinin açılışına qatıldı - FOTOLARPrezident Tofiq Quliyevin abidəsinin açılışına qatıldı - FOTOLARPrezident Tofiq Quliyevin abidəsinin açılışına qatıldı - FOTOLARPrezident Tofiq Quliyevin abidəsinin açılışına qatıldı - FOTOLARPrezident Tofiq Quliyevin abidəsinin açılışına qatıldı - FOTOLARPrezident Tofiq Quliyevin abidəsinin açılışına qatıldı - FOTOLARPrezident Tofiq Quliyevin abidəsinin açılışına qatıldı - FOTOLARPrezident Tofiq Quliyevin abidəsinin açılışına qatıldı - FOTOLAR