Konsert üçün Rusiyaya getdi, dələduzların qurbanı olduAktyor Fərda Xudaverdiyev bir neçə il əvvəl Rusiyada konsert zamanı başına gələn hadisəni danışıb.
Axşam.az xəbər verir ki, aktyor "İzzət şou"da həmkarı Elməddin Cəfərovla birlikdə Tumendən konsert təklifi aldıqlarını deyib. O bildirib ki, konsert adı ilə gedib, dələduzların qurbanı olublar:
"Bizi bir qapısı başqa rəng olan "06" maşınla qarşıladılar. Bir maşında 8 nəfər oturduq getdik. Bizi apardılar yataqxanaya, bir otaqda 8 adam qaldıq. Bizi orada aparırlar yeməyə, bu təşkilatçı adam da yanımızda. Elə bilirik ki, hər şeyi bu edir. Konsert verdik, konsertdən sonra gəldik ki, pulumuzu verin. Dedilər, həmin adam qaçıb getdi. Qaldıq orada küçədə. Başqa bir azərbaycanlı bəy bizə qalmağa yer verdi, biletimizi aldı, cibimizə də pul qoyub Bakıya yola saldı".