23.01.2026 809 Gəncədə futbolçunu bıçaqlayan şəxs tutuldu
Gəncədə "Kəpəz"in futbolçusu Veysəl Rzayevi bıçaqlayan şəxs tutulub. Bu barədə BİG.AZ-a Daxili İşlər Nazirliyinin (DİN) Mətbuat xidmətinin regional qrupundan məlumat verilib. Bildirilib ki, ötən gün saat 05 radələrində 2002-ci il təvəllüdlü Veysəl Mehman oğlu Rzayevi Gəncə şəhəri, M. Bağıro
04.02.2026 580 "Mançester Siti"nin müdafiəçisinin evi qarət olundu
Portuqaliyalı "Mançester Siti" müdafiəçisi Ruben Diasın evi İngiltərə klubunun Çempionlar Liqasının səkkizinci turunda "Qalatasaray"la 2-0 hesablı oyun zamanı qarət edilib. -ın "Çempionat"a istinadən verdiyi məlumata görə, futbolçu həmin vaxt stadionda, birgə yaşadığı sevgilisi
01.02.2026 520 "Neftçi" - "Qarabağ" matçı təxirə salınır
Azərbaycan Premyer Liqasının 21-ci turu çərçivəsində keçiriləcək "Neftçi" - "Qarabağ" matçının təxirə salınması ilə bağlı məsələ yenidən gündəmə gəlib. Teleqraf-ın əldə etdiyi özəl məlumata görə, bu dəfə qarşılaşmanın təxirə salınma ehtimalı olduqca yüksəkdir. Oyunun təxirə salınm
06.02.2026 421 "Qarabağ" Nəriman Axundzadəni ABŞ klubuna satdı (RƏSMİ)
"Qarabağ" klubu futbolçusu Nəriman Axundzadənin ABŞ təmsilçisi "Kolumbus Kru"ya mümkün keçidi ilə bağlı məlumat yayıb. Qaynarinfo xəbər verir ki, bu barədə Azərbaycan çempionunun rəsmi saytında bildirilib. "Futbolçumuz Nəriman Axundzadə ilə bağlı klubumuzun MLS (ABŞ) təmsilçis